HAKKIMIZDA

Metalock International 1955 yılında, Karaköy Perşembe Pazarında kurulmuştur. Torna atölyesi olarak kurulan firmamız, 1959 yılında merkezi ABD'de bulunan Metalock International Co. Inc. ile anlaşarak firmanın Türkiye temsilcisi olmuştur.

Firmamız Türkiye'de metalock işi yapmaya başlayan ilk firmadır. Bu tarihten itibaren ana faaliyet alanımız metalock olmuştur. Deniz ve kara sektöründe, günümüze kadar başarı ile faaliyet gösteren firmamız diğer firmalara da bu sektörde öncülük etmiştir.

1993 yılında konusunda uzmanlaşan ve yeterli bilgi birikimine sahip olan firmamız, makine parçası üretimine de başlamıştır. Firmamız bünyesinde bulunan model ve kalıp atölyemizde, titizlikle model ve kalıp hazırlanmaktadır. Üretimini yaptığımız parçalar genel olarak şunlardır:

1- Kaver
2- Egzos Kütükleri
3- Silindir Gömlekleri
4- Turbo Charger Keysleri
5- İskele Babaları
6- İskele Loçaları
7- Halat Makaraları ve dökümden mamül her türlü üretim.

Metalock yöntemi ile onarım gerektiren her türlü parçanın onarım işlemini, firmamız elemanları 24 saat dünyanın her bölgesinde başarı ile gerçekleştirmektedir.

Firmamız 2007 yılında merkezi İngiltere'de bulunan METALOCK INTERNATIONAL ASSOCIATION LIMITED üyesi ve Türkiye temsilcisi olmuştur.

Ana prensibimiz olan müşteri memnuniyeti ve kesintisiz hizmet anlayışıyla hareket eden firmamız her yaptığı işi garanti kapsamında gerçekleştirmektedir.

Saygılarımızla.
Selim GÜRKAN